Kara delikler, büyük patlama, mikroskobik varlıklar ve daha neler neler. Bilim dünyası ilginçliklerle dolu hem büyüleyici hem de korkutucu. Siz de bu kervanın meraklılarındansanız buyrun bu diziler tam size göre. 

Genius

 O bir efsane. O bir şair. O bir müzisyen. O çılgın bir fiizikçi. O zihin deneylerinin mucidi. Göreliliğin biricik babası. Eş, baba, çapkın. O Albert Einstein. Genius Albert Einstein'ın kariyeri kadar çalkantılı özel hayatını da sürükleyici bir hikayeyle sunuyor bize. Einstein ile beraber Marie Curie, Max Planck gibi çok önemli bilim insanlaı da hikayelere dahi oluyor. Hatta yalnızca bilim insanları değil yazar Kafka da çıkıyor karşımıza. Modern fizikle barışıp kaynaşmak isteyenler mutlaka izlemeli. 

Fringe

 Bilim insanları dünyayı kocaman bir laboratuvar olarak görmeye başlarsa ve deneklerini sokaklardaki insanlardan seçerlerse neler olur? İşte bu dizide aşırı ilginç kuramlar gerçekleştiriliyor, en ilginç deneyler yapılıyor. Sınır bilim departmanı ajanı Olivia Dunham ve Profesör Bishop ise meydana gelen olayların arkasındaki sırları aydınlatmaya çalışıyor. Gerilim dolu, sürükleyici bir dizi.

Dark

Zaman yolculuğunun ilginç etkileri üzerine ilginç bir dizi. Sürükleyici olduğu kadar da kafa karıştırıcı. Mutlaka izlemelisin.

Mindhunter

Seri katil kavramının icadı ve seri cinayetlerin ardında yatan bilimsel motifler, psikolojik etmenler 2 FBI ajanı ile bir psikoloğun ortak çalışması eşliğinde gözler önüne seriliyor. 

Black Mirror

 Bilimin ilerlemesi teknolojiyle birlikte yepyeni bir dünyayı doğuruyor. İşte bu dünyanın korkutucu yanlarını enfes hikayelerle ortaya koyan mükemmel bir dizi. Her bölüm bambaşka bir sorun bambaşka yenilikler. Hem korkutan hem ilham veren efsane bir dizi. Mutlaka izleyin.