Bu yazımızda sizin ile ülkemizdeki önemli girişimcilerin ve iş adamlarının konuşmalarını ele alıyoruz. Bu konuşmalar senin için tam bir motivasyon ve ilham kaynağı olacak!

1) Hakan Baş

  Lidyana, Peak Games, Supermassive e-Spor gibi birçok girişimi ile tanıdığımız Hakan Baş’ın bir televizyon kanalında girişimleri, süreçleri gibi konularda birçok bilgi paylaştığı programa buradanerişebilirsiniz!

2) Sina Afra

  Son olarak Evtiko, 1907Fenerbahçe e-Spor, Girişimcilik Vakfı  ile tanıdığımız Sina Afra’nın, kesinlikle takip etmeniz gereken YouTube kanalları arasında yer alan Soner Canko’nun Youtube kanalında yer alan konuşmasını buradan izleyebilirsiniz!

3) Nevzat Aydın

  YemekSepeti kurucusu Nevzat Aydın’ın Boğaziçi Üniversitesi mezuniyet töreni sırasında yaptığı ilham verici konuşması ile devam ediyoruz. Nevzat Aydın konuşmasında girişimciliği “Sahip olduğunuz tutkuyu alıp insanların hayatını değiştirecek iş fikirlerine dönüştürmektir. Fark yaratmaktır.” olarak tanımlıyor. Nevzat Aydın’ın Boğaziçi Üniversitesinde yaptığı mezuniyet konuşmasına buradan ulaşabilirsiniz!

4) Ahmet Zorlu

  Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Ahmet Zorlu’nun MZV Gençlik Zirvesi esnasında Prof. Dr. Erhan Erkut ile yaptığı konuşmada Prof. Dr. Erhan Erkut’un “Kısa yol var mı?” sorusuna Ahmet Zorlu tek bir kelime ile “Çalışmak!” olarak cevap veriyor. Konuşmaya buradan erişmek ile birlikte halen başvuruları devam eden MZV Gençlik Zirvesi için başvurunuzu buradan yapabilirsiniz!

5) Ali Koç

  Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi Ali Koç’un YGA Zirvesi esnasında yaptığı konuşmayı buradan izleyebilirsiniz. Aynı zamanda konuşmayı gerçekleştirdiği YGA Zirvesi'ne başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz!