Herkese merhaba! Bugün bomba gibi bir haberle karşınızdayım. Konserleri, kampları ve ikisinin bir arada olduğu festivalleri sever misiniz? Peki konsepti biraz değiştirip karnaval yapmışlar desem kimlerin ilgisini çeker? Şimdi olmasa bile eminim ki bu yazıyı okuduktan sonra ilginizi fazlasıyla çekecek. Ben ilk gördüğümde hemen bir bilet kaptım. Seni daha fazla meraklandırmıyor ve yazıya geçiyorum!

Nedir Bu Gençlik Karnavalı?

 #BirHikayenOlsun hashtagi ile farklı olmayı ilke edinen bir organizasyondur Gençlik Karnavalı. 27-30 Haziranda İzmir Urla’da gerçekleşecek olan bu büyük etkinlikte yok yok! Duman, Teoman, Hayko Cepkin, Can Bonomo, Edis, Ezhel, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Ben Fero ve daha birçok Türk sanatçının yanında Eva Simons, Feder, Fedde Le Grand gibi yabancı sanatçıların da performans sergileyeceği bu karnavalda eğlence sadece konserlerle de sınırlı değil. Karnavallara özgü çeşitli etkinlikler de seni bekliyor olacak. Ayrıca karnaval Urla’nın Kum Denizi Plajında gerçekleşeceği için deniz, güneş ve kuma da doyacaksın! Bilet ve diğer bilgiler için buraya tıkla.

Sıkça Sorulan Sorular

 Karnaval organizatörleri her şeyi düşünmüş, bize de sadece eğlenmesi kalmış. Gelin sıkça sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulalım:

 Çadırların güvenliğini alanda 24 saat görev yapacak olan güvenlikler sağlayacaktır. Duş ve tuvalet sayıları maksimumda olup kadın ve erkek olarak ayrılacak ve sürekli olarak temizlikleri sağlanacaktır. Herkes çadırını kendisi getirecek fakat isteyenler alandan da çadır satın alabilir. İzmir’in çeşitli noktalarından karnaval alanına servisler kalkacaktır. Karnaval alanına dışardan yiyecek içecek getirilmesi yasak fakat içerde oldukça uygun fiyatlara her şey satılıyor olacak. En önemlisi ise karnaval alanında Şarjavan isimli mini karavanlar ile telefonlarınızı şarj edebileceğiniz noktalar olacak. Daha ne olsun!

 Sınav sonrası kendini biraz şımartmak senin için çok iyi motivasyon olacaktır. Eğer imkanın varsa mutlaka gelmeni tavsiye ederim. Şimdiden iyi karnavallar!