Dizi ve film severleri buraya alalım. Sizin için önereceğimiz youtube kanallarını beğenmeniz dileğiyle!

1) Nilüfer Baş

 Eğer siz de izlediğiniz bir dizinin veya filmin evreni hakkında çokça bilgiye sahip olmak isteyenlerdenseniz ve özellikle Game of Thrones hayranıysanız bu kanal sizin vazgeçilmeziniz olabilir. En çok ilgi gören serilerinden bir tanesi Westeros Tarihi. Bu seri 16 videodan oluşuyor. Eğer Game of Thrones hayranıysanız kesinlikle ve kesinlikle bu videoları izlemelisiniz. Game of Thrones evreninin geniş bir tarihini akıcı bir dilde anlatan Nilüfer Baş, aklınıza takılan tüm noktaları bu seriyle yok ediyor. Osmanlı tarihi dinler gibi hissedeceğinize eminim.

 Yukarıda gördüğünüz videoya tıklayarak bu serinin ilk videosuna ulaşabilirsiniz.

2) Mösyö Taha

 Harry Potter hayranlarını buraya alalım. Mösyö Taha, çoğunlukla Harry Potter sevenlerine hitap eden samimi, içten ve heyecanlı anlatımlarıyla kendisinin de Harry Potter’a ne derece hayran olduğunu çok rahat anlayabileceğiniz bir youtuber. Özellikle beğendiğim Evde Deneyin serisi, Harry Potter’da gördüğümüz mesela asa gibi bizi cezbeden nesneleri ev şartlarında yaptığı ve güzel fikirler verdiği bir seri.

 Yukarıda gördüğünüz videoya tıklayarak bu serinin ilk videosuna ulaşabilirsiniz.

3) Ezgi’nin Kanalı

 Ezgi’nin kanalında çokça film/dizi/fragman incelemeleri görebilirsiniz. Dizi ve filmler üzerinden teorilerini anlattığı çok videosu var. Kendisi özellikle bir Marvel hayranı olmasıyla birlikte Marvel evreni hakkında fazlaca bilgilendirici video yapmıştır.

 Yeri gelmişken söyleyelim, Nisan 2019’da çıkacak Avengers 4 filminin fragmanını hala izlemediyseniz hemen izleyin. Yukarıda gördüğünüz videoya tıklayarak fragman üzerinden filmde olabileceklerden ve teorilerden bahsedilen videoya ulaşabilirsiniz.